Слава Україні! Разом до перемоги!

Працюємо по всій Україні. Послуги з догляду в межах Київської області

Послуги ландшафтного дизайну UKRSAD у Києві

Ми створюємо функціональні сади вашої мрії на ділянках будь-якої площі

Рослини з власного
розсадника

Підбираємо асортимент рослин для ділянки з власного розсадника. Гарантуємо приживання посадкового матеріалу

Догляд за садом після
реалізації проєкту

Робимо так, щоб на вашій ділянці завжди було чисто та красиво. Після створення ландшафтного дизайну у вашому розпорядженні – послуги агронома та садівника (за запитом)

Реалізація ділянок під
будь-який дизайн

Створюємо функціональні сади та дизайн ділянок з урахуванням сучасних тенденцій у сфері ландшафтного проєктування

Власна команда,
техніка та інструменти

Наша команда складається з понад 10 спеціалістів вузьких напрямків та ландшафтних бригад. Ми маємо власне обладнання та техніку для робіт будь-якого рівня складності

Які послуги ви можете замовити для благоустрія ділянки

Наша компанія об’єднує талановитих вузькоспеціалізованих спеціалістів, тому ми пропонуємо цілий комплекс послуг ландшафтного дизайну, які із задоволенням зробимо для вас.

Проєктування
дендроплану

Створення дендроплану після відвідування ділянки замовника ландшафтним архітектором. Дендроплан містить детальну концепцію майбутнього ландшафтного дизайну

Висадка
рослин

Професійна висадка рослин з правильним створенням посадкових ям, які забезпечують життя рослин протягом 5 років лише на одній воді без додаткових препаратів

Створення
газону

Створення рулонного або посівного газону на ділянці з вдалим використанням ґрунтово-кліматичних умов без додаткових витрат. Підготовка ґрунту, земляні роботи, укладання та коткування під ключ

Аерація
газону

Профілактична процедура для провітрювання та насичення повітрям ґрунту. Ця послуга забезпечує кращий ріст газону та його насичений здоровий колір

Вичісування
газону

Обов’язкова процедура по догляду за газоном восени та весною. При вичісуванні поверхня газону зрізається для видалення сухої та відмерлої трави

Декоративні
доріжки

Створення суцільних або фрагментарних доріжок, які повністю доповнюють ландшафтний дизайн та композиційне рішення озеленення ділянки

Автоматичний
полив

Створення систем автополиву задля забезпечення 100%-го приживання та розвитку рослин, їхнього захисту від шкідників та хвороб

План закупівель рослин, кошторис

Складається після затвердження дендроплану замовником згідно з загальним планом будівництва та благоустрою території

Консультація
агронома

Виїзд спеціаліста на ділянку для візуального обстеження рослин та надання рекомендацій щодо догляду за рослинами (графік поливу, система підживлень та ін.)

Замовляйте ландшафтний дизайн проєкт

Заміри ділянки та перший виїзд
ландшафтного дизайнера у подарунок!

Наші роботи

Благоустрій ділянки – це прояв поваги до землі. Наша команда розробляє ландшафтний дизайн та озеленення, які відповідають сучасним тенденціям, є функціональними та привабливими. Ми робимо усе, щоб ваша ділянка була доглянута та доповнювала екстер’єр.

Замовляйте комплексний ландшафтний дизайн від проєктування до
втілення та догляду

Компанія UKRSAD – це команда справжніх шанувальників своєї справи. Наша тенденція – створювати прості в догляді ділянки, які налаштовують на відпочинок. Ми не просто виконуємо свою роботу, а віддаємо усі сили та енергію для облаштування територій. 

 

В нас можна замовити ландшафтний дизайн с повним комплексом робіт від створення проєкту до обслуговування. Ми враховуємо побажання замовника та наперед продумуємо, як буде виглядати ділянка через декілька років, скільки буде коштувати утримання території.

 

В нас є необхідний комплекс інструментів та обладнання для обслуговування ділянок. Наші спеціалісти й після благоустрою території будуть слідкувати за імунітетом ваших рослин та доглядати за її екосистемою, щоб забезпечити довголіття зелених насаджень.

 

З нами ви отримаєте не просто сучасний ландшафтний дизайн та озеленення. Ми також забезпечимо вас системами дистанційного керування, завдяки яким ви зможете доглядати за своєю ділянкою з будь-якого куточка світу.

Ми з радістю візьмемо участь у благоустрою вашої території та перетворимо її на затишний та квітучий оазис

Відповіді на часті запитання

Ми підготували короткі відповіді на запитання, які найчастіше отримуємо від наших клієнтів. Можливо, тут є інформація щодо комплексного ландшафтного дизайну, яка хвилює і вас.
Так, звичайно можна. Наш спеціаліст може приїхати до вас, щоб зробити заміри ділянки та провести консультації щодо обсягу робіт. Якщо замовити ландшафтний дизайн, то ця послуга буде вам надана у подарунок.

Дендроплан необхідний, щоб створити на ділянці правильне зонування та використовувати прибудинкову територію максимально ефективно. Він допомагає визначитися з точним переліком рослин, щоб не висаджувати зайві. Та також намітити точні місця висадки, щоб коріння рослин почувалися добре та не перепліталися з іншими.

Завозити чорнозем для ландшафтного дизайну не потрібно. Для створення красивої ділянки наша команда створює субстрат під газон згідно з гранулометричним шаром материнської породи ґрунту та готує субстрат для посадкових ям, куди будуть висаджувати рослини.

Ландшафтний дизайн – це не просто про викопати яму та вставити туди коріння рослини. Коли ми працюємо над благоустроєм ділянки, то рослини не закопуємо. Наша команда висаджує рослини в групи та міксбордери, згідно з кресленням та стилістикою будинку. Ми викопуємо посадкову яму під розміри контейнера чи кореневої системи. Потім відкриваємо кореневу шийку, обов’язково закладаємо субстрат в посадкову яму та створюємо опори чи розтяжки для парусних рослин. Завдяки цьому рослини на ділянках залишаються красивими та здоровими ще багато років після ландшафтного дизайну та озеленення.

Усі роботи від проектування ландшафтного дизайну до його реалізації, а також подальший догляд виконує наша велика команда, яка складається з дендролога, агронома, ландшафтного архітектора, проєктанта, кошторисника та інших спеціалістів. Кількість персоналу, який буде залучений на вашій ділянці визначається переліком робот, які необхідно зробити на тому чи іншому етапі.

Попередній
Далі
Попередній
Далі
Попередній
Далі
Попередній
Далі
Попередній
Далі
Переглядаючи цей сайт, ви погоджуєтесь з нашою політикою конфіденційності та даєте згоду на обробку файлів cookie.
Попередній
Далі

Заповніть форму і ми зв'яжемося з Вами