Обрізка плодових, декоративних дерев та кущів

Наша команда садівників якісно і вміло виконують ряд операцій починаючи від обрізки і закінчуючи заготівлею дров, що приємно вражає замовника.
Зателефонуйте нам і ми надамо вичерпну консультацію по нашім послугам.

Обрізка дерев

Обрізка дерев – це потрібна і актуальна операція, яка проводиться в ранньо – весняний період при температурі від – 10°C ❄ до розпускання бруньок, тобто до початку сокоруху. Оптимальний період, як показує досвід,проведення таких операцій - це при плюсових температурах вдень. Найбільше потребують обрізки плодові дерева, декоративно – листяні дерева, декоративні та плодові кущі. З плодових такі як : смородина, порічки, аґрус, малина, йошта та інші... З декоративних кущів - це вейгела, бузок, гортензії та безумовно особлива увага приділяється трояндам, які найкраще обрізати весною, враховуючи наші зими.

Якщо кожного року проводити санітарно – формувальну обрізку дерев та кущів, то доглядати за рослинами краще на протязі всього року. Такі рослини матимуть красиву декоративну крону і здоровий вигляд.

Санітарно – формувальна обрізка – це основна операція, яка виконується при закладанні скелетних гілок листяних культур. Після якої легко підтримувати форму дерева на протязі всього життя рослини. Обрізка дає змогу рослинам гарно провітрюватися та менше хворіти хворобами та пошкоджуватися шкідниками. Також після обрізки стають помітними морозобоїни та розтріскування кори, які потрібно вчасно виявляти та заліковувати. В чому ми можемо Вам вдало допомогти, продіагностувавши та виконавши ряд операцій по лікуванню деревини листяних порід.

Наша команда садівників якісно і вміло виконують ряд операцій починаючи від обрізки і закінчуючи заготівлею дров, що приємно вражає замовника. При потребі ми можемо прибирати гілля та вивозити за межі ділянки, що створює комфорт і охайність власникам . Якщо є якісь запитання телефонуйте нам, ми швидко і якісно надамо Вам відповіді, що до організації і виконання певних послуг чи комплексу робіт.

Зверніть увагу на наші спеціальні пропозиції, які ми можемо Вам запропонувати:

  • дисконтна програма нашим постійним клієнтам, яка вже діє на протязі багатьох років, що включає індивідуальний підхід до кожного клієнта,
  • подарункові сертифікати на послуги, які Ви можете подарувати своїм стареньким батькам чи просто сусідам, які набридли вам недоглянутим деревом
  • розгорнутим комплексом послуг, який включає в себе не тільки стрижку дерев та газону, а й при потребі виконання аналізів на молекулярному рівні, а що дає змогу чітко визначити проблему та внести зміни до карти схеми по догляду за рослинами, які ми можемо також вам скласти враховуючи ваші особливості ділянки та видовий склад культур
  • можемо проводити майстер класи для господарів, або персоналу для навчання та вдосконалення навиків роботи в саду

Обрізка дерев


Наші послуги є аргументованими і прозорими та водночас якісними на скільки може це зробити людина, яка обожнює свою професію на протязі 17 років. Вдосконалюючи та вивчаючи різні нові технології та відчеканюючи свій досвід та вміння. При цьому ще й навчаючи молоде покоління працювати якісно та швидко.

Обрізка дерев та догляд за садом вам коштуватиме дешевше, якщо всі роботи в саду будуть виконуватися вчасно та систематично.

Наші послуги та ціни:

Оптовим клієнтам надаються знижки за рахунок масштабності робіт.
Кошторис розраховується індивідуально.

Дерева та кущі Вік рослини, років Ціна,грн.
Плодові дерева 1 – 3 50 – 150
3 – 5 150 – 300
Плодові кущі 3 – 5 30 – 100
5 – 10 100 – 200
Декоративні дерева 1 – 5 50 – 250
5 – 10 250 – 500
Декоративні кущі 3 – 5 50 – 150
5 – 10 150 - 350
Троянди 3 – 5 30 – 80

Всі ціни можуть змінюватися залежно від кількості рослин, чим більша кількість рослин , тим вартість однієї одиниці нижча. Оптовим клієнтам надаються знижки за рахунок масштабності робіт.

Кожна ділянка розглядається індивідуально, при складанні вартості обрізки дерев враховується стан рослини та міра її доглянутості.

На вартість обрізки дерев впливає декілька факторів:

  • Стан доглянутості ,наприклад деякі рослини не обрізались на протязі 10 і більше років тому працювати на такому дереві вкрай важко, можна для досягнення позитивного результату витратити 8 і більше годин часу та застосувати неймовірні людські можливості в зв'язку з роботою на вулиці та роботами на висоті в незручних положеннях тіла, де взагалі важко дібратися не те, що обрізати.
  • Вид рослини, якщо це наприклад топіар ( стрижена форма), яка потребує неабияких навиків, то ця висококваліфікована робота виконується монотонно та на протязі тривалого часу.
  • Розмір та вік рослини. Молоді, не запущені рослини, які обрізались кожного року, обрізати добре і видно, що до заданого скелету гілок та майбутньої форми, а дерева великих розмірів обрізають іншими інструментами та на страхових поясах.