Слава Україні! Разом до перемоги!

Працюємо по всій Україні. Послуги з догляду в межах Київської області

Проєктування дендроплану ділянки

Отримайте ідею на створення вашого саду у вигляді
чіткого плану з посадки зелених насаджень

Виїзд ландшафтного
архітектора

Підбираємо асортимент рослин для ділянки з власного розсадника. Гарантуємо приживання посадкового матеріалу

Розробка асортиментної відомості

Робимо так, щоб на вашій ділянці завжди було чисто та красиво. Після створення ландшафтного дизайну у вашому розпорядженні – послуги агронома та садівника (за запитом)

Підготовка креслення з елементами ландшафту

Створюємо функціональні сади та дизайн ділянок з урахуванням сучасних тенденцій у сфері ландшафтного проєктування

Роботи від проєкту до висадки рослин

Наша команда складається з понад 10 спеціалістів вузьких напрямків та ландшафтних бригад. Ми маємо власне обладнання та техніку для робіт будь-якого рівня складності

Замовляйте комплексний ландшафтний дизайн від проєктування до втілення та догляду

Дендроплан ділянки – це частина проєктної документації, яка необхідна для реалізації плану ландшафтного дизайну. Під час створення дендроплану наші спеціалісти підбирають рослини під ґрунтові та кліматичні умови ділянки, архітектурний стиль будинку та загальну концепцію озеленення. Це дуже важливо для створення здорового фітоценозу на ділянці. А також розробляють план розташування рослин згідно з рельєфом, зволоженістю ґрунту, вітрозахистом, освітленістю.
Замовити проєктування дендроплану ми рекомендуємо з таких причин:

1. Розроблений дендроплан ділянки скорочує період реалізації ландшафтного проєкту,

бо наші спеціалісти знають план розсадки насаджень та послідовно його виконують.

2. Дендроплан мінімізує потенційні проблеми озеленення у майбутньому.

Наприклад, нерівномірне цвітіння рослин, поганий розвиток та інше. Це так, тому що документ складається спеціалістами після аналізу ґрунту, рельєфу, місцевої флори та рівня ґрунтових вод.

3. Грамотний план озеленення діє на випередження, тобто полегшує майбутній догляд за садом.

Все завдяки тому, що спеціалісти підбирають рослини згідно з кліматичними особливостями ділянки і вони краще приживаються та не потребують постійного обслуговування.

Етапи створення дендроплану ділянки

Проєктування дендроплану – це клопітка праця, якій наша команда UKRSAD приділяє особливу увагу. Ми працюємо послідовно, бо саме від цього залежать строк подальших робіт та результат.

1. Знайомство

Наш ландшафтний архітектор виїжджає на об’єкт клієнта для обговорення побажань, визначення призначення саду та його навантаження, можливостей утримання та догляду, наявності фінансування на енергоресурсів

2. Аналіз території

Наш ландшафтний архітектор виїжджає на об’єкт клієнта для обговорення побажань, визначення призначення саду та його навантаження, можливостей утримання та догляду, наявності фінансування на енергоресурсів

3. Створення дендроплану

Наш ландшафтний архітектор виїжджає на об’єкт клієнта для обговорення побажань, визначення призначення саду та його навантаження, можливостей утримання та догляду, наявності фінансування на енергоресурсів

Що включає дендроплан

Подивіться, як виглядає дендроплан від UKRSAD:

Дендроплан ділянки – це креслення, яке показує вашу ділянку в масштабі зверху.

 

На ньому зображені будинок та інші будівлі, малі архітектурні форми, доріжки, бесідки, гральні майданчики, дерева, кущі, квітники та інші елементи, які будуть наповнювати сад.

 

Кожен елемент має свій порядковий номер згідно з асортиментною відомістю рослин.

Дізнайтеся, як буде виглядати ваш сад після створення ландшафтного дизайну

Замовляйте розробку дендроплану, якщо плануєте змінити ділянку, провести озеленення або виконати благоустрій території. Ми візьмемо на себе всі етапи створення ландшафтного дизайну під ключ, у тому числі розробимо необхідні креслення та документацію.

Дендроплан – це обов’язкова частина проєктування, завдяки якій у майбутньому ви будете насолоджуватися власними краєвидами та з задоволенням доглядати за рослинами.

Ми з радістю візьмемо участь у благоустрою вашої території та перетворимо її на затишний та квітучий оазис

Замовте проєктування дендроплану ділянки
під ваш бюджет

Відповіді на часті запитання

Ми підготували декілька відповідей на питання, стосовно проєктування дендроплану.
Так, звичайно. Навіть якщо ви хочете створити ландшафтний дизайн самостійно, вам необхідно замовити професійний дендроплан ділянки. Бо довговічність майбутнього саду залежить від правильної висадки рослин та їхньої сумісності з кліматичними умовами та ґрунтом.
Після того, як наш ландшафтний архітектор познайомиться з вашою ділянкою та усією необхідною документацією, ми зможемо перейти до розробки дендроплану. Проєктування може зайняти до двох тижнів.
Ціна дендроплану ділянки розраховується індивідуально. Сума залежить від площі об’єкту, кількості насаджень, обсягу, терміну виконання робіт та інших факторів. Зателефонуйте нам, щоб отримати консультацію спеціаліста та дізнатися приблизну вартість, враховуючи особливості вашої ділянки.
Попередній
Далі
Попередній
Далі
Попередній
Далі
Попередній
Далі
Попередній
Далі
Переглядаючи цей сайт, ви погоджуєтесь з нашою політикою конфіденційності та даєте згоду на обробку файлів cookie.
Попередній
Далі

Заповніть форму і ми зв'яжемося з Вами