Проектирование дендроплана

Стоимость: 1000 грн за сотку


Перед началом создания дендроплана нам нужно провести замеры участка. После этого ландшафтный дизайнер встречается с владельцем сада или его представителем чтобы узнать пожелания заказчика. Определить зоны и назначение данного участка. Выучить почвенно-климатические условия, место расположение будущего сада.

звоните прямо сейчас

(067) 934 49 29

Початок висадки рослин . 2008р.

  • Ход создания сада15%

Перший етап

Ландшафтне проектування

Кожен проект починається з зустрічі з кліентом та вивчення ділянки, її розташування, площі будинку на ділянці, типу грунтів, залягання грунтових вод, освітлення ділянки, тіньові зони. Маючи уявлення про ділянку ми спілкуємося з кліентом, вислуховуємо побажання та надаємо рекомендаціі що до впровадження побажань та ідей власника. Створюємо попередній ескіз проекту із цільовими зонами, їх розмірами, доріжками, малими архітектурними формами та міксбордерами. При створенні саду, ландшафтного дизайну важливу роль відіграє доцільність та невибагливість до подальшого утримання саду, догляду за насадженнями, захисту рослин, рентабельність утримання стану ділянки. На все це у нас є відповіді, рекомендаціі, досвід, надхнення.

Дивлячісь на чужі ділянки ми часто задаємость думками що десь якось виконано недолуго а бо навпаки як чудово та компактно щось створено. На справді, кожна ділянка створюється з метою задовільними потреби власника та зробити його зону комфортну, раціональну у використанні відповідно до його стилю життя та потреб.

Розглянемо план цього об'єкту в деталях

Данний план озеленення має зонування згідно побажань замовника та ландшафтного простору (зона відпочинку, віїздна група, технічна зона). На даному участку ми маємо перепад висот що враховано при створенні ландшафтного проекту озеленення. Ця особливість ділянки в тіньовій зоні спонукала нас та замовника створити зону відпочинку в комфортній тіньовій зоні. Великий будинок, який займає 50% озеленювальної території був візуально зменшений за рахунок розтянутих міксбордерів та колоновидних форм хвойних дерев. За рахунок такого озеленення ми візуально масштабуємо великі будинки на невеличких ділянках. Також декоруємо та приховуємо сусідні садиби, які привертаюсь до себе увагу.З розумом до роботи "сім разів відміряй, один раз відріж"


  • Призначення ділянки
  • Зони ділянки з урахуванням побажань
  • Раціональність використання, догляду
  • Створення дендро плану
  • Асортиментна відомость рослин
  • Попередній кошторис

2 етап

  • Ход создания сада15%
Після створення дендроплану озеленення та узгодження з замовником ми приступаємо до виконнання посадкових робіт на ділянці. На цей час клієнт має таку документацію: роздрукований дендроплан, асортиментна відомість рослин, кошторисна документація на висадку рослин та створення газону, план автоматичної системи поливу, кошторис по влаштуванню поливу, план закупок та доставок матеріалу, вартість гарантійного обслуговування та авторський нагляд за насадженнями та газоном, вартість обслуговування системи поливу.

Висадка рослин

Підготовчі роботи в себе включають аналіз та закупка посадкового матеріалу. Доставка та розгрузка рослин на ділянці. Планування території ділянки. згідно доріжок будинку та заданого мікрорельєфу території. Проведення та закладання магістральних труб для поливу та освітлення. Влаштування дренажних систем для відведення надлишку вологи та аерації кореневої системи.

Висадка рослин залежить від розміру рослини, виду кореневої системи, пори року та масштабності робіт. Дана ділянка розташована на глинистих тяжких грунтах, які не пропускають воду та повітря. Тому при посадці рослин ми готуємо дренаж та легкий субстрат під кожну рослину та газон. Висадку рослин ми проводили у весняний період при температурному режимі в межах 20 С вдень та 10-15 С вночі.

Підбір та закупка посадкового матеріалу

Фахівець з догляду за рослинами оглядяє в садовому центрі рослини та робить закупівлю обранго матеріалу.

Висадка рослин

Розмітка ділянки згідно дендроплану, розташування рослин на участку, викопка посадкових ям, ваштування дренажу, створеня субстрату під кожну рослину враховуючи рН та особливості посадкового матеріалу.

 

Висаджено троянди, розпочато топіарне формування липи та грабу. 2010р.

  • Ход создания сада75%

Доглянутий сформований сад. 2014р.

  • Ход создания сада100%